Kategorie

Bohyně Matka: čakrový přívěsek s drahými kameny Zobrazit v plné velikosti

Bohyně Matka: čakrový přívěsek s drahými kameny

Nepřehlédnutelný přívěsek s Velkou Matkou Bohyní je skutečně mocný amulet a skvělý magický doplněk pro všechny, kteří využívají Sílu archetypů Matky - Ochránkyně. Přívěsky, sošky a jiné předměty s vyobrazením Matky od paleolitu patřily mezi nejoblíbenější a nejsilnější ochranné amulety, chránily těhotné ženy, rodičky, novorozeňata, ale svou nezměrnou silou a vášní i válečníky jdoucí do bitvy. 

Více informací

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

299,00 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 29 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 29 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 5,80 Kč.


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Předchozí
Následující

Tak jako všechny řádné matky brání, podporují a vedou své děti Životem i Matka Bohyně Vám pomůže na cestě k Vašim cílům, nikdy Vás v nouzi neopustí, pokud jí jednou zavoláte do svého života a upřímně budete věřit v její přítomnost a náklonnost. Přívěsek je vyroben z tzv.: tibetského "stříbra" -  šperkařské slitiny stříbrné barvy. Dále je zdoben polodrahokamy, které svými vlastnostmi korespondují se 7 základními čakrami lidského těla. Je to nádherný nositelný amulet / šperk, skvěle se hodí k černým, decentním topům i rozevlátým, letním šatům. Velká Matka je úžasný dárek pro toho, komu přejete v životě skutečné štěstí.¨

Parametry:

  • Materiál: tibetské "stříbro"
  • Kameny 7 ks v přívěsku: karneol, granát, ametyst, citrín, iolit, periodit, aquamarín
  • Průměr: 36 mm